Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2015 19:35
343 Industries zapowiada wielką aktualizację do Halo 5: Guardians
575V

343 Industries zapowiada wielką aktualizację do Halo 5: Guardians

Przedstawiciele 343 Industries rozwijają swoje najnowsze dzieło i starają się zaoferować graczom coraz to ciekawsze atrakcje. W przyszłym tygodniu do pozycji trafi wielka aktualizacja, która wprowadzi do zabawy między innymi nowy tryb rozgrywki. 

Deweloperzy odpowiedzialni za losy Master Chiefa przed premierą piątej odsłony zapowiedzieli, że zamierzają stale rozwijać i ulepszać swój tytuł licznymi, bezpłatnymi aktualizacjami. Pierwsza paczka przyjemności trafi do nas już w przyszłym miesiącu i zainteresowani gracze będą mogli sprawdzić długo wyczekiwane zmagania.

„Big Team Battle” w końcu trafią do tytułu i zaoferują pojedynki 8 vs. 8. Twórcy wcześniej zapowiadali, że ten wariant zabawy wskoczy do gry po premierze i dotrzymali słowa. Na dobry początek w tym trybie sprawdzimy cztery mapy (Deadlock, Basin, Guillotine oraz Recurve).

Aktualizacja wprowadzi do gry również nowe karty REQ, dzięki którym zdobędziemy między innymi legendarne bronie oraz wyśmienite pancerze, jednak najciekawszą kartą wydaje się efektowne zabójstwo – możecie je zobaczyć poniżej. 

Źródło: https://www.halowaypoint.com/en-us/games/halo-5-guardians/updates/battle-of-shadow-and-light

Tagi: 343 Industries halo 5: guardians Microsoft