Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2015 16:20
Ubisoft Montreal szykuje dla nas wielkie ogłoszenie! [Aktualizacja #2]
1510V

Ubisoft Montreal szykuje dla nas wielkie ogłoszenie! [Aktualizacja #2]

Watch Dogs 2, a może nowy Assassin’s Creed? Trudno powiedzieć, ale kanadyjski oddział Ubisoftu za kilka minut odsłoni „coś wielkiego”. Jest to kolejna dość niespodziewana akcja francuskiej korporacji...

Dosłownie kilka minut temu na profilach społecznościowych Ubisoftu pojawiła się wiadomość o „wielkim ogłoszeniu”. Firma oczywiście aktualnie nie zdradza konkretów, ale te nadejdą już za kilka minut.

Bomba ma wybuchnąć o godzinie 16:30, więc deweloperzy nie dali nam za wiele czasu na myślenie... Będzie to Watch Dogs 2, nowa usługa Ubisoftu, a może całkowicie nowe IP? Trudno powiedzieć. Mam tylko nadzieję, że tym razem nie jest to zapowiedź, zapowiedzi, zapowiedzi, którą oglądaliśmy w przypadku odsłonięcia Far Cry Primal.

Co obstawiacie?  

[Aktualizacja #1]

  • Pojawił się live-stream...

[Aktualizacja #2]

  • A jednak coś innego. Ubisoft przestawił „CODEX”, czyli specjalną inicjatywę na wszystkich poziomach edukacyjnych dla sympatyków gier wideo. Francuska korporacja chce szkolić deweloperów, a w celach inicjatywy możemy wyczytać między innymi stymulowanie młodych umysłów, rozbudzanie w nich miłości do nauki przez wykorzystanie gry wideo, angażowanie się we wspólne projekty z organizacjami, szkołami, uczelniami oraz promowanie gier wideo jako narzędzi pedagogicznych. 

Tagi: far cry primal Ubisoft Ubisoft Montreal watch dogs