Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2015 20:38
Hard West to kawał taktycznej przyjemności - zobaczcie rozgrywkę z gry rodzimego studia
857V

Hard West to kawał taktycznej przyjemności - zobaczcie rozgrywkę z gry rodzimego studia

O Hard West wspominaliśmy na portalu kilkukrotnie. To produkcja przygotowana przez studio CreativeForge Games, którego twórcy nie ukrywają, że przygotowując ten tytuł inspirowali się między innymi serią XCOM. Gra debiutuje na rynku w przyszłym tygodniu, więc dzisiaj możecie zerknąć na początek rozgrywki. 

Mamy dla Was 15 minut pierwszych z Hard West. Autorzy postanowili opublikować film w Sieci i zaprezentować wstęp do historii. Tytuł czerpie garściami z między innymi XCOM-a, ale według pierwszych opinii, rodzime studio przygotowuje pozycję, która oferuje kawał przyjemnej rozgrywki.

Tytuł został umiejscowiony w Stanach Zjednoczonych XIX wieku, czyli w bardzo trudnych czasach, a ponadto deweloperzy postanowili urozmaicić Dziki Zachód za pomocą fantastyki! ;)

Gameplay wygląda bardzo solidnie – miłośnicy gatunku powinni zainteresować się tym tytułem, ponieważ w zapowiedziach pojawia się sporo opinii, według których „CreativeForge Games przygotowuje coś znacznie więcej, niż tylko zwykłą kalkę znanych produkcji”.


Źródło: YouTube.com

Tagi: