Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 18:28
Zobaczcie pierwszy zwiastun EA Sports UFC 2!
1129V

Zobaczcie pierwszy zwiastun EA Sports UFC 2!

Elektronicy w ubiegłym roku pozwolili graczom wcielić się w prawdziwych gladiatorów i walczyć na matach oktagonu. Gra nie podbiła rynku i nie zgarnęła pasa wagi ciężkiej, ale EA Sports zamierza rozwijać tę koncepcję. Zobaczcie pierwszy materiał z EA Sports UFC 2!

Mocniej, lepiej, więcej i dla graczy? Takie wnioski można wysunąć po zobaczeniu poniższego materiału. Elektronicy wrzucili aktualnie zwiastun ukazujący wizję produkcji, ale prezentacja potrafi nakręcić na tytuł.

EA Sports UFC 2 zadebiutuje w przyszłym roku i twórcy nie ukrywają, że zamierzają usprawnić wszystkie elementy poprzedniej odsłony – miedzy innymi walkę w parterze, za którą studio zgarnęło sporo negatywnych opinii. Deweloperzy oczywiście przygotowują nowy silnik fizyki, by w lepszy sposób zaprezentować każdy cios, a zarazem przygotować wybitnie realistyczną produkcję.

Gracze mogą spodziewać się również lepszych poradników, dzięki którym staną się prawdziwymi mistrzami MMA. Ponadto studio obiecuje ciekawe tryby dla sympatyków rozgrywki offline oraz online. Gra otrzyma również kopa pod względem grafiki – mnóstwo nowych animacji sprawi, że pozycja będzie wglądać jeszcze lepiej!  

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports EA SPORTS UFC 2 Electronic Arts