Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 15:31
The Walking Dead: Michonne nadciąga - twórcy wspominają o brutalnej rozgrywce
793V

The Walking Dead: Michonne nadciąga - twórcy wspominają o brutalnej rozgrywce

W połowie roku Telltale Games zapowiedziało The Walking Dead: Michonne - A Telltale Games Mini-Series, ale od tego czasu fani Żywych Trupów wyczekiwali na jakiekolwiek informacje o tej produkcji. Wiele na to wskazuje, że już wkrótce rozsypie się worek z wiadomościami, ponieważ deweloperzy odpowiedzialni za tytuł coraz to chętniej wypowiadają się o grze. 

Przed konferencją Microsoftu na E3 2015, Telltale Games oficjalnie zapowiedziało mini-serial w uniwersum Żywych Trupów The Walking Dead: Michonne - A Telltale Games Mini-Series skupi się oczywiście na znanej bohaterce, która za pomocą katany odcina głowy nadciągającym truposzom.

Bardzo możliwe, że wkrótce otrzymamy pierwsze szczegóły oraz poznamy datę premiery, ponieważ autorzy  coraz to śmielej wspominają o produkcji. Dyrektor PR z Telltale Games – Job J Stauffer – napisał na Twitterze, że miał przyjemność zagrać w tytuł, który jest świeży i brutalny.

Najwidoczniej pierwszy odcinek został już zakończony, ponieważ Stauffer porównał jego długość do instalacji Fallout 4 na PlayStation 4, która trwa dłużej niż poznawanie nowej opowieści.

Pracownik amerykańskiej korporacji zapowiedział, że jeszcze w tym miesiącu zapoznamy się z trzecim odcinkiem Minecraft: Story Mode oraz poznamy zakończeni Game of Thrones: A Telltale Games Series, jednak to nie koniec atrakcji zaplanowanych na jesień. Nie otrzymaliśmy oficjalnej wiadomości, ale bardzo możliwe, że jeszcze do końca roku na rynku zadebiutuje początek historii Michonne.

Przygoda znanej postaci zostanie opowiedziana w trzech odcinkach, a wydarzenia połączą drugi z trzecim sezonem The Walking Dead od Telltale Games.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Telltale Games The Walking Dead the walking dead: michonne - a telltale games mini-series