Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2015 17:59
Nintendo podgrzewa atmosferę przed premierą Xenoblade Chronicles X - oglądajcie rozgrywkę
603V

Nintendo podgrzewa atmosferę przed premierą Xenoblade Chronicles X - oglądajcie rozgrywkę

Japońska korporacja postanowiła przygotować nas na wyjątkowe atrakcje płynące z Xenoblade Chronicles X i opublikowała przyjemny materiał przedstawiający wszystkie smaczki pojedynków. Ponadto mamy dla Was dwa materiał, na których zobaczycie wiele elementów gry. 

Na początku grudnia na rynku zadebiutuje kolejne dzieło Japończyków z Monolith Soft. Twórcy przygotowali kolejną odsłonę Xenoblade Chronicles, która zaoferuje śmiałkom kawał wyśmienitego RPG-a.

Nintendo chce mieć pewność, że będziemy gotowi na nadciągające atrakcje i korporacja opublikowała bardzo dokładny materiał przedstawiający starcia – walka w tym tytule zapowiada się wyśmienicie, a opcje personalizacji mechów prezentują się wprost błogo!

W Sieci pojawia się coraz to więcej materiałów, więc dzisiaj możecie również zerknąć na kolejne dwa filmy... Rozgrywka jest oczywiście obładowana spoilerami, ale jeśli Wam to specjalnie nie przeszkadza, to bierzcie przekąski i oglądajcie!  

Jeśli jesteście zainteresowani tytułem, to zapoznajcie się z informacją na temat mapy – japońscy deweloperzy przygotowali podobno ogromny świat! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: