Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 10.11.2015 10:05
Tak na pustkowiach upływa czas. Różne pory dnia i zmienna pogoda w Fallout 4
1111V

Tak na pustkowiach upływa czas. Różne pory dnia i zmienna pogoda w Fallout 4

Nowa postapokaliptyczna przygoda trafiła wreszcie do sprzedaży. Pierwsi śmiałkowie mogą już przeczesywać świat po nuklearnej zagładzie. Sprawdźmy, jak prezentują się piękne warunki pogodowe w grze.

Grafika w grze Fallout 4 nie zachwyca pod kątem realizacji. Nie zmienia to jednak faktu, że studio Bethesda miało kilka naprawdę świetnych pomysłów pod kątem projektowym. Osadzenie gry w bardziej kolorowym i rzeczywistym świecie to strzał w dziesiątkę. Apokalipsa nie oznacza przecież, że nad horyzontem przestało wschodzić słońce! Stąd, w trakcie zabawy, mamy okazje obserwować piękne krajobrazy zniszczenia. Warto również dodać, że studio zatroszczyło się nawet o taki szczegół, jak zmieniająca się pogoda. Jej brak byłby dosyć dziwny po premierze najnowszego Wiedźmina.

Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć na własne oczy, jak pięknie, pod wpływem zmian pory dnia, przeobraża się bostoński świat. Zwróćcie zwłaszcza uwagę, na fenomenalne nocne niebo!

A czy wy macie już Fallouta w swoich rękach? Jak wam się podoba?

Przypominamy, że jest już nasza recenzja Fallout 4

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/09/xboxs-fallout-4-lovely-timelapse-video-shows-that-even-the-wasteland-can-be-pretty/

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks fallout Fallout 4