Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.11.2015 07:43
Poznaliśmy datę premiery i zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich Dark Souls III
1294V

Poznaliśmy datę premiery i zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich Dark Souls III

Niedawno doszło do wycieków dużych ilości gameplayu z bety Dark Souls III, a teraz mamy do czynienienia z kolejnym "leakiem" - ktoś pospieszył się bowiem z publikacją zawartości edycji kolekcjonerskich gry From Software.

Bandai Namco nie zdążyło jeszcze ogłosić oficjalnie zawartości edycji kolekcjonerskich Dark Souls III. W zadaniu tym wyprzedziły wydawcę pewne sklepy, które już przygotowują swoją ofertę.

Przejdźmy do konkretów. W podstawowej edycji kolekcjonerskiej gry znajdziemy 25-cm figurkę Red Knighta. Oprócz niej w pakiecie dorwiemy płócienną mapę gry, metalowe pudełko na grę, dysk z soundtrackiem, 3 znaczki do wprasowania w ubranie oraz oczywiście płytę z samym tytułem.

Alternatywnie będzie można wybrać edycję "Prestige". Tutaj po prostu do wymienionych wcześniej przedmiotów dochodzi większa figurka. Zamiast Red Knighta otrzymamy w tej wersji Lord of Cinder, który mierzy 40 cm.

Ceny pakietów zostały podane przez sklep z Bliskiego Wschodu, więc trudno powiedzieć jak dokładnie przełożą się na nasz rynek. Można się spodziewać, że edycja kolekcjonerska kosztować będzie ok. 150 dolarów, a edycja Prestige 500 dolarów.

Co ważne - na grafikach, które wyciekły znajdziemy dokładną datę premiery. Gra ma trafić na rynek 12 kwietnia 2016 r. Czekamy teraz na potwierdzenie tych informacji przez wydawcę.

Tagi: dark souls dark souls iii edycja kolekcjonerska From Software