Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2015 18:31
Potrzebujesz zwolnienia z pracy lub szkoły z powodu premiery Fallout 4?
2496V

Potrzebujesz zwolnienia z pracy lub szkoły z powodu premiery Fallout 4?

Za kilka godzin pierwsi śmiałkowie chwycą w łapy swoje pudełka z Fallout 4 i wyruszą w długą podróż. Twórcy chcą mieć pewność, że nie będziemy mieć problemów w szkole oraz pracy, więc mają dla nas ciekawą propozycję.  

Wy też zastanawiacie się, jak przetrwacie jutrzejszy dzień w pracy lub szkole? Fani uniwersum Fallout muszą przygotować się na naprawdę wymagające kilka godzin w niewoli. Po powrocie do domu wielu z Was rozpocznie wielką przygodę, ale jak przeżyć do tego czasu?

Pete Hines z Bethesdy wpadł na ciekawy pomysł. Przygotował specjalne zwolnienie, które podpisał i zaprasza do drukowania! Jest to oczywiście żart, ale w moim odczuciu naprawdę trafiony... No dobra, tak szczerze, to mam nadzieje, że Roger będzie wyrozumiały! ;)

Możemy śmiało uznać, że Bethesda może świętować. Fallout 4 zbiera fenomenalne oceny od dziennikarzy z całego świata, w a dodatku tytuł na każdej platformie trzyma przyzwoity poziom... Firma nie zawiodła oczekiwań fanów i zaoferowała śmiałkom kawał ciekawej historii obładowanej przyjemną rozgrywką.

Pytanie „kto czeka?” jest niestosowne... Więc może „kto drukuje”? ;)

 
Przypominamy, że już już nasz Fallout 4 poradnik. Opisujemy jak budować osady, crafting, jak zdobyć 100% zadowolenia, znaleźć gazety wszystkie figurki, najlepszy pancerz, surowce oraz wiele więcej.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/11/09/dr-pete-hines-offers-a-signed-sick-note-for-all-you-fallout-4-fans/

Tagi: Bethesda Fallout 4 pete hines