Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2015 17:01
Fani Gwiezdnych Wojen mogą szykować gotówkę na DualShock 4 Darth Vader Edition
1147V

Fani Gwiezdnych Wojen mogą szykować gotówkę na DualShock 4 Darth Vader Edition

W sierpniu Sony przedstawiło kolejną specjalną edycję PlayStation 4. Firma postanowiła zaoferować fanom Gwiezdnych Wojen odpicowaną konsolę oraz podrasowany kontroler. Nie możecie pozwolić sobie na kolejną PS4 w salonie, ale chcecie posiadać DualShock 4 Darth Vader Edition? Nie ma najmniejszego problemu. Urządzenie będzie sprzedawane osobno. 

Początkowo wiadomość została opublikowana na Twitterze PlayStation Europe, ale po chwili do głosu doszedł nasz rodzimy oddział. PlayStation Polska potwierdza, że bez najmniejszego problemu fani Gwiezdnych Wojen 18 listopada kupią upiększony kontroler.

Aktualnie nie została potwierdzona cena urządzenia, ale otrzymaliśmy wiadomość od PS Polska, by sprawdzać ceny u partnerów handlowych. Kontrolery są sprzedawane w cenie 239 zł (zwykłe kolory – czarny, czerwony, niebieski, biały), 249 zł (urban camo) lub za 269 zł (20th Anniversary Edition).

Jeśli miałbym zgadywać, to będę obstawiał, że sprzęt otrzyma standardową cenę... 249 zł? W sumie tyle mógłbym przeznaczyć na ten ładny kontroler. Chociaż wiem, że wygląd DualShock 4 Darth Vader Edition to sprawa bardzo dyskusyjna... Podoba się Wam ta edycja? 

Źródło: Twitter.com

Tagi: DualShock 4 playstation 4 sony