Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2015 19:38
Szykujcie się na kolejną grową imprezę - The Game Awards powróci w grudniu
396V

Szykujcie się na kolejną grową imprezę - The Game Awards powróci w grudniu

Geoff Keighley organizator The Game Awards zapowiedział drugą edycję swojego wielkiego show. Impreza odbędzie się na początku grudnia i podczas wydarzenia ponownie będziemy świadkami wielkich ogłoszeń! 

Druga edycja The Game Awards odbędzie się 3 grudnia! Geoff Keighley potwierdził, że spodziewa się zdecydowanie większej publiki, ponieważ wydarzenie będzie można oglądać za pośrednictwem Twitcha oraz na Xboksie One i PlayStation 4.  W ubiegłym roku 2 mln graczy przyglądało się ceremonii, ale organizator jest pewien, że w przyszłym miesiącu będzie zdecydowanie lepiej.

W połowie listopada poznamy nominowanych do nagród, a warto wspomnieć, że na najlepsze tytuły będą głosować 35 znanych dziennikarzy. Najlepszym tytułem ubiegłego roku była produkcja BioWare – Dragon Age: Inkwizycja.

Ciekawostką jest fakt, że Keighley potwierdził zainwestowanie 1 mln dolarów własnych oszczędności na ubiegłoroczną imprezę i nawet za pomocą sponsorów nie udało się odzyskać wszystkich środków.

Oczywiście już teraz zapowiadam, że na PPE znajdziecie dokładną relację z The Game Awards. Nasza ekipa chłodzi energetyki, a Roger kupuje przekąski na ten wielki dzień! ;)

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/the-game-awards-returns-in-december-2-million-plus/1100-6432116/

Tagi: geoff keighley the game awards the game awards 2015