Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2015 15:31
Xbox One Elite kontroler od dzisiaj w sprzedaży również w Polsce - znamy cenę oraz kolejne szczegóły
1436V

Xbox One Elite kontroler od dzisiaj w sprzedaży również w Polsce - znamy cenę oraz kolejne szczegóły

Na początku tygodnia amerykańska korporacja wspominała o ogromnym zainteresowaniu Elitarnym kontrolerem do Xboksa One, a właśnie rodzimy oddział Microsoftu potwierdził pojawienie się urządzenia w sklepach. Zainteresowani jeszcze w ten weekend sprawdzą „elitarne” urządzenie. 

Microsoft Polska potwierdził, że kontroler Elite do Xboksa One znajduje się od dzisiaj sprzedaży na terenie całego kraju. Urządzenie możecie znaleźć między innymi w Saturnach oraz Media Marktach w orientacyjnej cenie detalicznej 599 zł.   

Firma potwierdza, że urządzenie zostało zaakceptowane od użytku w rozgrywkach turniejowych organizacji ESL oraz Major League Gaming (MLG). Jest to istotna wiadomość dla wszystkich fanów sportów elektronicznych, którzy nie muszą się obawiać o zablokowanie sprzętu na turniejach.

W zestawie z kontrolerem dołączone są liczne akcesoria, pozwalające na dowolną konfigurację sprzętu – między innymi wymienne drążki, łopatki i przyciski kierunkowe. Ponadto zainteresowani mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji dostępnej na Xboksie One lub na Windows 10 – za pomocą programu można dowolnie ustawić czułość drążków, funkcji przycisków, czy też ustawienia spustów. Dokładną konfiguracje oraz możliwości personalizacji zobaczycie na poniższym materiale wideo.

Interesującą możliwością jest zapisanie dwóch różnych konfiguracji ustawień – dzięki suwakowi można szybko przełączyć pomiędzy przygotowanymi wcześniej zestawami.  

Tagi: microsoft xbox elite controller xbox one