redakcja PPE redakcja PPE 12.11.2015 11:15
Wygraj grę Call of Duty: Black Ops III i roczną subskrypcję PS Plus! Stań się zombie! WYNIKI
2986V

Wygraj grę Call of Duty: Black Ops III i roczną subskrypcję PS Plus! Stań się zombie! WYNIKI

Co prawda Halloween już za nami, ale może zostały Wam jeszcze przebrania przygotowywane na tę zabawę? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo mamy dla Was konkurs, który przygotowaliśmy wspólnie z PlayStation Polska. Do zgarnięcia kod na Call of Duty: Black Ops III i roczna subskrypcja PlayStation Plus.

WYNIKI KONKURSU

Na wstępie przepraszamy za obsuwę z publikacją wyników, ale liczba prac i ich jakość przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, co przełożyło się na czas potrzebny na wyłonienie laureatów. 

Wierzymy jednak, że opłaciło się poczekać. Czemu? Bo pula nagród wzrosła! Miło nam poinformować, że PlayStation Polska zdecydowało się dodać dodatkowy zestaw w postaci kodu na Call of Duty: Black Ops III i rocznej subskrypcji PS+ oraz dodatkową 3-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus. Natomiast od siebie postanowiliśmy najlepszej dziesiątce sprezentować bezpłatnie grudniowy numer PSX Extreme z kalendarzem

 

 

KOD NA CALL OF DUTY: BLACK OPS III + ROCZNA SUBSKRYPCJA PLAYSTATION PLUS

3-MIESIĘCZNA SUBSKRYPCJA PLAYSTATION PLUS

W galerii znajdziecie zestaw wszystkich 10 prac. Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się drogą mailową w celu poinformowania o nagrodach. Grudniowy numer magazynu wyślemy w okolicach jego premiery (25 listopada). 

Dziękujemy wszystkim za zabawę, gratulując przy okazji pomysłowości :). 


Skąd pomysł na konkurs z zombie? Związane jest to z dzisiejszą premierą Call of Duty: Black Ops III. Jednym z wariantów gry jest Zombies, o którym w playteście w PSX Extreme Wojtek Gruszczyk pisał tak:

Nie zdradzono zbyt wiele o trybie sieciowym, bo na pierwszy plan wysunęły się... Zombies. (...) Opowieść przygotowana na potrzeby nowej gry jest największym spektaklem zombie w historii uniwersum. Prace trwały przez 2,5 roku, dzięki czemu udało się przygotować ogromną mapę, która skrywa wiele tajemnic. Głównymi bohaterami są przekupny policjant, zdesperowany magik, bokser oszust i gorąca, a jednocześnie zabójcza tancerka burleski – każde z nich ma na swoim koncie wiele przestępstw. Po pewnym mocno zakrapianym wieczorze budzą się w mieście pełnym zombiaków. Stoi za tym tajemniczy Shadow Man, który najprawdopodobniej chce wymierzyć sprawiedliwość złoczyńcom, oferując im jatkę z truposzami, licząc przy okazji na sporo rozrywki. Tej na pewno nie zabraknie w Morg City – miejscówka od początku urzeka pięknym klimatem noir lat 40. ubiegłego wieku. (...) Activision nie żałuje kasy na ten tryb – studio otrzymało „wypchane walizki” na przygotowanie najbardziej rozbudowanej i najciekawszej imprezy z umarlakami.

Zapowiada się niezła jatka! Nie przedłużając, zapraszamy Was do zabawy. Główna nagroda to zestaw Call of Duty: Black Ops III (kod) + roczna subskrypcja PlayStation Plus. Osoby, które zajmują 2. i 3. miejsce zgarną 3-miesięczne subskrypcje PlayStation Plus.

A co zrobić, aby wygrać jedną z nagród? Tak przedstawiają się szczegóły konkursu:

  • Przebierz się za zombie i zrób sobie zdjęcie. Opcja dowolna - może być cała postać, może być np. ucharakteryzowana sama głowa. Do wykorzystania farby, flamastry, szminka dziewczyny/żony :). Nie korzystamy z żadnych programów graficznych, nie "podkręcamy" fotek. 
  • Pojedyncze zgłoszenie (zdjęcie w formacie jpg jako załącznika do maila) należy przesłać na adres cod@ppe.pl. Termin nadsyłania prac mija 8 listopada (niedziela) o godzinie 23:59 (decyduje data wpłynięcia maila na skrzynkę pocztową).
  • Każdy uczestnik zabawy może wysłać wyłącznie jedną pracę (zdjęcie nie może zajmować więcej niż 5 MB).
  • Każda praca musi posiadać dopisek "PPE.PL" - optymalnie prosimy robić takie zdjęcia, na których widać np. Was trzymających kartkę z dopiskiem PPE.PL. Zdjęcia bez dopisku będą odrzucane z miejsca. W przypadku jeśli ktoś umieści dopisek na nie swoim zdjęciu, zostanie zdyskwalifikowany. W przypadku, gdy macie zdjęcie np. z Halloween, można dosłać dla potwierdzenia drugie swoje, jeśli nie będzie możliwości wykonania nowego z dopiskiem PPE.pl.
  • Redakcja PPE.pl wraz z przedstawicielami organizatora konkursu – PlayStation Polska – wybiorą najlepsze prace.
  • Najlepsze 3 prace zostaną nagrodzone odpowiednio zestawem Call of Duty: Black Ops III + roczna subskrypcja PS+ (1. miejsce) i 3-miesięczne subskrypcje PS+ (2. i 3. miejsce). 
  • Wyniki konkursu ogłosimy na PPE.pl 10 listopada (wtorek). 
  • W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres cod@ppe.pl.
  • W konkursie nie mogą brać udziału osoby współpracujące z PlayStation Polska oraz portalem PPE.pl.

Tagi: Call of Duty: Black Ops III konkurs