Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 17:03
Ready at Dawn pracuje nad kilkoma różnorodnymi produkcjami
807V

Ready at Dawn pracuje nad kilkoma różnorodnymi produkcjami

The Order: 1886 zadebiutowało pod koniec lutego i od tego czasu wyczekujemy na nowe informacje o pracach Ready at Dawn. Deweloperzy nie mogą aktualnie ogłosić kolejnych produkcji, ale szef studia zapowiedział, że jego ekipa pracuje nad kilkoma pozycjami. 

The Order: 1886 to w moim odczuciu jeden z bardziej niedocenionych tytułów i żałuję, że twórcy nie otrzymali od Sony kilku dodatkowych miesięcy na rozbudowanie dzieła. Właśnie z tego powodu z niecierpliwością wyczekuję informacji o kolejnych produkcjach tego studia.

Twórcy od premiery opowieści Sir Galahad siedzą cicho, ale branżowy donosiciel postanowił zaczepić założyciela studia na Twitterze. Tidux zapytał, czy studio ma informacje, którymi może się teraz podzielić? Andrea Pessino odpowiedział:

„Pracujemy nad więcej niż jednym projektem i każdy jest zupełnie inny, a zarazem bardzo ekscytujący.”

Autor również podkreślił, że przygotowanie tych tytułów sprawia mu niezwykłą frajdę – największą w swojej historii tworzenia gier. Trudno na dzień dzisiejszy przewidzieć, jakie projekty przygotowuje Ready at Dawn, ale ja z wielką przyjemnością przywitałbym The Order: 1887... ;)

Trochę dłuższa historia, rozbudowa niektórych wątków, tryb sieciowy i jestem kupiony! A Wy co sądzicie o tym pomyśle? 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/05/ready-at-dawn-working-on-more-than-one-game-each-very-different-and-exciting/

Tagi: andrea pessino ready at dawn the order: 1886