Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 14:30
Tryb sieciowy oraz zmagania z zombiakami - mamy sporo rozgrywki z Call of Duty: Black Ops III
559V

Tryb sieciowy oraz zmagania z zombiakami - mamy sporo rozgrywki z Call of Duty: Black Ops III

Premiera najnowszej produkcji z serii Call of Duty odbędzie się już jutro, więc w Sieci pojawia się coraz to więcej materiałów przedstawiających rozgrywkę. Jeśli chcecie się przekonać, jak prezentuje się Call of Duty: Black Ops III, to zapraszamy na świeżutkie fragmenty rozgrywki.  

Pierwsi szczęśliwcy dorwali się do Call of Duty: Black Ops III, więc możemy zapoznać się z nowymi materiałami przedstawiającymi rozgrywkę.

W moim odczuciu najciekawiej prezentuje się rozgrywka z żywymi trupami, ponieważ przed premierą nie otrzymaliśmy wielu fragmentów ukazujących tę zabawę. Twórcy umiejscowili zmagania w ciekawym klimacie, który na pewno spodoba się wielu graczom. Będzie to na pewno miła odmiana od tej futurystycznej wojny, wszczepów i super żołnierzy... Z drugiej strony możemy zapoznać się z nowymi materiałami przedstawiającymi tryb sieciowy i... Gra wygląda standardowo. Bez zbędnych udziwnień, a ciekawym systemem zawodników... Na jednym z fragmentów możecie zerknąć na Krystofa Hejeka, który dysponuje wyśmienitym miotaczem ognia!

Produkcja zapowiada się przyjemnie i choć pewnie nie będziemy świadkami spektakularnej rewolucji, to kolejny raz weźmiemy udział w satysfakcjonujących zmaganiach.

Zainteresowanych Black Ops III odsyłam do naszej zapowiedzi, w której znajdziecie sporo przydatnych informacji. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III gameplay Treyarch