Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2015 13:28
„Wspaniałe Życie Gracza”? Sony zachęca nową reklamą do PlayStation 4
1273V

„Wspaniałe Życie Gracza”? Sony zachęca nową reklamą do PlayStation 4

Japońska korporacja przyzwyczaiła nas do wrzucania na rynek ciekawych reklam, które mają zachęcić graczy do sięgnięcia po konsolę aktualnej generacji z logiem PlayStation. Firma kilka minut temu wrzuciła do Sieci nowy spot dumnie zatytułowany „Wspaniałe Życie Gracza”. 

Sony właśnie opublikowało reklamę przedstawiającą „idealne życie fana PlayStation”? Właśnie tak to w moim odczuciu wygląda... Budzi nas telefon z informacją o zaproszeniu do gry, wchodzimy do pokoju z kontrolerami, a następnie witają nas znajomi gotowi do zabawy... Raj dla 13-latków! ;)

A tak całkiem poważnie, to Japończycy opublikowali kolejny bardzo miły spot. Na uwagę na pewno zasługuje montaż i stroje miłośników Destiny... Ja zawsze tych materiałach od Sony doceniam pokoje graczy – nawet poniżej znalazłem sporo ładnych gadżetów, które na pewno postawiłbym w swoim pokoju... Zauważcie pucharki na regale po lewej!

Warto na pewno zauważyć, że Sony w ciekawy sposób przedstawia wszystkie ekskluzywne tytuły lub pozycje, które otrzymały dodatkową zawartość na konsolach Sony – jest Gran Turismo Sport, Street Fighter V, Batman: Arkham Knight[gra], [gra]Destiny, a nawet przez chwilę można zerknąć na PlayStation VR. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 reklama Sony