Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.11.2015 17:31
Pierwsi gracze już od przyszłego tygodnia rozpoczną zabawę na serwerach Star Wars: Battlefront
650V

Pierwsi gracze już od przyszłego tygodnia rozpoczną zabawę na serwerach Star Wars: Battlefront

W przyszłym tygodniu swoją przygodę ze Star Wars: Battlefront (2015) rozpoczną zainteresowani posiadacze Xboksów One. Electronic Arts zaprasza wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen na zabawę! 

Sony podpisało niezbędne umowy na promocję Star Wars: Battlefront (2015) i to właśnie z tego powodu powstała specjalna wersja PlayStation 4, a wszystkie reklamy tytułu kończą się logiem PlayStation. Mimo to Electronic Arts nie zapomina o swojej usłudze EA Access i ponownie pozwoli posiadaczom Xboksów One zagrać w swój nadchodzący hit przed premierą.

Już od 12 listopada subskrybenci projektu Elektroników otrzymają możliwość zapoznania się z tytułem przez 10 godzin. Firma potwierdziła, że będziemy mogli wypróbować całą grę – czyli zmagania single-player oraz starcia w Sieci. Twórcy nie będą ograniczać zabawy, więc zainteresowani w pełni sprawdzą dzieło DICE.

Czas liczy się oczywiście od pierwszego włączenia produkcji i możemy bez problemu przerywać zabawę – pamiętajcie tylko o pełnym wyłączeniu gry. Standardowo klienci EA Access będą mogli skorzystać z 10% zniżki na cyfrową wersję pozycji. 

Na zakończenie warto przypomnieć, że za miesięczną wpłatę 14,99 zł lub 79,99 zł na rok otrzymacie dostęp do następujących gier:

Źródło: Twitter.com

Tagi: DICE ea access Electronic Arts star wars: battlefront (2015)