Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2015 17:28
From Software pracuje nad kolejnym ekskluzywnym tytułem na PlayStation 4?
1312V

From Software pracuje nad kolejnym ekskluzywnym tytułem na PlayStation 4?

W marcu gracze zapoznali się z wyjątkowym Bloodborne, które zadebiutowało wyłącznie na PlayStation 4, a według najnowszej plotki japońscy deweloperzy pracują już nad kolejnym tytułem na konsolę Sony. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to fani jRPG-ów będą bardzo zadowoleni. 

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że nie jest to oficjalna wiadomość, ale informacja pochodzi z interesującego źródła. Verendus to znany użytkownik forum NeoGAF, który podobno pracuje dla Sony i często publikuje na witrynie ciekawe wieści z japońskiego obozu.

Tym razem otrzymaliśmy ciekawostkę na temat jRPG-a przygotowywanego przez From Software – podobno Japończycy tworzą nowy tytuł, który zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4. Gra ma zostać wydana przez Sony Computer Entertainment.

W tej sytuacji możemy porównać ten tajemniczy projekt do Bloodborne – produkcja również została przygotowana przez From Software, ale japoński oddział Sony wspomagał deweloperów, a SCE zajęła się rozprowadzeniem tytułu do sklepów.

Studio już ostatnio udowodniło, że może jednocześnie tworzyć dwa wielkie dzieła... Mam nadzieję, że ta wiadomość zostanie wkrótce potwierdzona. Co powiecie na kolejny ekskluzywny smakołyk od twórców Dark Souls? 

Tagi: