Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2015 16:03
Sony zaprezentowało nowy headset do PlayStation 4 - premiera w grudniu, znamy cenę i mamy zwiastun
2679V

Sony zaprezentowało nowy headset do PlayStation 4 - premiera w grudniu, znamy cenę i mamy zwiastun

Sony postanowiło przygotować nowy douszny headset, który powinien zainteresować miłośników elektronicznej rozgrywki. Pchełki charakteryzują się solidnym wykonaniem, wbudowaną redukcją szumów i sporą ceną. Zobaczcie dokładną prezentację urządzenia.  

W pudełku z PlayStation 4 każdy klient otrzymał douszny headset, ale nie ukrywajmy – sprzęt odbiega od dzisiejszych standardów. Po miesiącach od wydania na rynek konsoli aktualnej generacji, Japończycy przedstawili nowe słuchawki, które w moim odczuciu powinny trafić do pakietu z konsolą.

Nowy headset posiada technologię AudioShield, czyli zaawansowaną redukcję szumów, która ograniczy wszystkie niepożądane dźwięki. Innowacja wykorzystuje osobny akumulator i wystarcza na 15 godzin ciągłej zabawy.

Sprzęt można bez problemu podłączyć do PlayStation 4, PlayStation Vity, smartfonów oraz tabletów. Premiera odbędzie się 4 grudnia w całej Europie, ale mam wrażenie, że tylko nieliczni zdecydują się na ten gadżet... Sony wyceniło urządzenie na około 380 zł (89,99 euro).

Zerknijcie na poniższą prezentację:

Tagi: headset PlayStation 4 playstation vita Sony