Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 03.11.2015 12:47
Znamy nowe szczegóły o ekskluzywnym dla PS4 NieR: Automata
788V

Znamy nowe szczegóły o ekskluzywnym dla PS4 NieR: Automata

Jedna z najbardziej niedocenionych gier minionej generacji doczeka się sequela. Dlatego też niecierpliwie wypatrujemy każdej garstki nowych informacji. Tym razem parę szczegółów wypłynęło podczas wywiadów przeprowadzonych przez Famitsu oraz Dengeki Online.

Trailer zaprezentowany podczas Paris Games Week zerwał nam czapki z głów. Bardzo wyraźnie widać, że system walki jest dziełem mistrzów z Platinum Games. W redakcji jesteśmy mocno nakręceni na ten tytuł, dlatego każda informacja jest na wagę złota. Czego nowego dowiedzieliśmy się z wywiadów?

  • W grze pojawi się dwójka lub trójka grywalnych postaci.
  • Androidy w grze mogą być płci męskiej lub żeńskiej. YoRHa 2B jest kobietą.
  • YoRHa 2B ma robocika, który podąża za nią i służy jako wsparcie ogniowe. Może on również porozumiewać się za pomocą prostych zwrotów, a także pomagać bohaterce szybować. Istnieje szansa, że w grze pojawi się możliwość kustomizacji robocika.
  • W grze pojawi się duża liczba różnorodnych broni.
  • Strój YoRHy 2B ulegać będzie zniszczeniu. Jeżeli jej suknia się rozerwie, to bohaterka ubrana będzie w biały strój jednoczęściowy, który nosi pod spodem.
  • Pojawią się wielcy mechaniczni wrogowie. Ten zaprezentowany na trailerze jest jeszcze "mały". Niektóre będą miały możliwość prowadzenia pojazdów.
  • Gra osadzona jest w tym samym uniwersum co NieR, ale w innej epoce. Związek między tytułami będzie jedynie szczątkowy, ale pojawią się pewne nawiązania. Dzięki temu grą będą mogły cieszyć się osoby nie znające oryginału.

Co sądzicie o nadchodzącym NieR: Automata?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/02/ps4-exclusive-nier-automata-gets-new-info-even-more-coming-next-spring/

Tagi: nier nier: automata Platinum Games Square Enix