Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2015 20:33
Ładne screeny oraz kolejne gorące szczegóły z Fallout 4
3010V

Ładne screeny oraz kolejne gorące szczegóły z Fallout 4

Pierwsi szczęśliwcy dorwali się do Fallout 4, więc w Sieci pojawia się coraz to więcej informacji na temat najnowszego dzieła Behtesdy. Nie boicie się spoilerów? To zapraszamy na zestawienie kilku ciekawostek. 

Ostrzegam przed spoilerami!

Szczęśliwcy już mogą poznawać najnowszą produkcję Bethesdy, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się informacji oraz materiałów. Studio walczy z filmikami oraz screenami, ale w przypadku samych szczegółów sprawa jest utrudniona.

Nie będzie pewnie dla Was wielkim zaskoczeniem, że poniżej natraficie na sporo spoilerów, więc jeśli nie chcecie sobie zepsuć zabawy z rozgrywki – nie czytajcie dalej. Nie znajdziecie tutaj szczegółów z fabuły, a nawet ominąłem informacje o perkach, ale niektóre elementy lepiej odkrywać na własną rękę.

Tak prezentują się informacje:

  • Broń nigdy nie zostanie zniszczona i nigdy nie będziesz musiał jej naprawiać.
  • Rdzenie fuzyjne są wymagane do zasilenia pancerza wspomaganego (Power Armor). Rdzenie mają określoną ilość energii, ale jest perk, który wydłuża czas działania rdzeni.
  • Będąc w pancerzu wspomaganym możesz podnosić więcej rzeczy, Twoja obrona jest większa, ale poruszasz się znacznie wolniej. Bez problemu można wchodzić do budynków będąc w pancerzu.
  • Podczas dialogów często będziemy wybierać jedną z dwóch dostępnych opcji, która sprawi, że podejdziemy do rozmowy w sposób agresywny lub dyplomatyczny. Niektóre opcje podczas rozmów pozwalają powrócić do innych tematów.
  • Niektóre opcje dialogowe są zaznaczone kolorami (zielony, pomarańczowy, czerwony), które określają szanse na sukces w dyskusji.
  • W grze istnieje 6 poziomów trudności i tryb Hardcore, który przypomina ten z New Vegas. Najtrudniejszy poziom nie tylko wpływa na odporność wrogów, ale również zwiększa szanse na spotkanie legendarnych przeciwników, którzy są oznaczeni gwiazdką. Przeciwnicy posiadają wyjątkowe przedmioty.
  • Tryb Stealth przypomina ten ze Skyrima, ale jest trochę lepszy. Istnieje wiele profitów w grze związanych z kradzieżą.
  • W tytule pojawia się nowy rodzaj broni, który wykorzystuje siłę radioaktywności.
  • Podczas tworzenia postaci można dostosować typ ciała, ale nie możemy wpływać na wielkość bohatera.
  • System krycia się w grze jest kontekstowy i dzięki temu nie potrzeba naciskać przycisku, by schować się za elementem. Po prostu podchodząc do obiektu, bohater sam będzie przylegał do lokacji. System jest podobny do tego znanego z Metal Gear Solid.

Co Wy na to? Ja na pewno z uśmiechem przywitam tryb Hardcore... Może nie za pierwszym przejściem, ale chciałbym stanąć oko w oko z napakowanymi bydlakami i zawalczyć o mocarne łupy. Zapowiada się gruba zabawa! 

Źródło: http://wccftech.com/fallout-4-leak/

Tagi: