Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2015 19:15
Treyarch ujawnia - tworzenie map oraz trybów trafi do Call of Duty: Black Ops III
510V

Treyarch ujawnia - tworzenie map oraz trybów trafi do Call of Duty: Black Ops III

Czekaliście na bombę związaną z Call of Duty: Black Ops III? Treyarch właśnie poinformowało, że na początku 2016 roku zostaną opublikowane specjalne narzędzia moderskie, dzięki którym stworzymy nowe treści do produkcji! 

Twórcy Call of Duty: Black Ops III właśnie poinformowali, że w marcu 2016 roku na komputery osobiste zostaną udostępnione narzędzia moderskie, dzięki którym stworzymy między innymi nowe mapy oraz tryby rozgrywki!

Marzyliście zawsze o przygotowaniu swojego wariantu zabawy i wyjątkowej lokacji przypominającej Wasze ulubione boisko szkolne? Musicie tylko troszkę zaczekać, by te fantazje zostały zrealizowane.

Studio potwierdziło, że gracze otrzymają możliwość publikowania swoich prac na nierankingowych serwerach dedykowanych!  W tej sytuacji nie musicie się obawiać o lagi i inne niedogodności. W produkcji pojawi się nawet „przeglądarka serwerów”, dzięki której z łatwością wybierzemy ciekawe treści.

Deweloperzy zaznaczą, że na marzec są zaplanowane testy Alpha narzędzi, jednak możliwy jest skromny poślizg. Wkrótce otrzymamy więcej informacji oraz materiałów.

Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji o przygotowaniu podobnych przyjemności na konsole... Szkoda. Co sądzicie o tym pomyśle? 

Źródło: https://community.treyarch.com/community/treyarch/blog/2015/11/02/modding-mapping-tools-coming-to-black-ops-3-pc-in-2016

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops III modding Treyarch