Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2015 14:00
Microsoft tłumaczy kolejne zagadnienia wstecznej kompatybilności - wkrótce otrzymamy dostęp do wielu gier
1145V

Microsoft tłumaczy kolejne zagadnienia wstecznej kompatybilności - wkrótce otrzymamy dostęp do wielu gier

W przyszłym tygodniu odbędzie się wielka premiera New Xbox One Experience i jednocześnie wszyscy posiadacze Xboksów One otrzymają dostęp do sporej biblioteki gier z Xboksa 360. Mike Ybarra postanowił rozwiać kilka wątpliwości i odpowiedział na trapiące graczy pytania, więc jeśli jesteście zainteresowani wsteczną kompatybilnością, to zapoznajecie się z tą wiadomością. 

Wielkimi krokami zbliża się ważny dzień dla Microsoftu. Amerykanie 12 listopada opublikują New Xbox One Experience oraz wsteczną kompatybilność. Wielu graczy wyczekuje na możliwość zapoznania się z ulubionymi tytułami z Xboksa 360 na Xboksie One, więc Mike Ybarra odpowiedział na kilka pytań.

Bez najmniejszych problemów jeszcze w tym miesiącu skorzystamy z tytułów dostępnych w usłudze Games with Gold. Gry pobierzemy za pośrednictwem strony XboxLive.com – po przypisaniu produkcji do swojego konta, pozycje pojawią się na Xboksie One w zakładce „Gotowe do instalacji”.

Ybarra wspomniał o skromnych problemach z udostępnieniem katalogu Xbox Live marketplace z Xboksa 360 na Xboksie One, ale wszystko powinno działać w przyszłym tygodniu... Jeśli jednak te niedogodności nie zostaną usunięte, to mimo wszystko pobierzemy ofertę dzięki stronie.

Oczywiście program będzie obejmował już tytuły z listopadowej oferty, więc możemy śmiało powiedzieć, że posiadacze Xboksów One otrzymają w tym miesiącu aż 4 gry!  

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/11/01/xbox-360-games-with-gold-will-appear-on-xbox-one-at-nxoe-launch-complications-for-marketplace/

Tagi: microsoft wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one