Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 02.11.2015 10:40
Fallout 4 rozlewa się na całego. Mamy wideo z początku rozgrywki
2915V

Fallout 4 rozlewa się na całego. Mamy wideo z początku rozgrywki

Postapokalipsa nadeszła przedwcześnie. Niektórzy gracze dorwali się do swoich kopii gry jeszcze przed premierą i dzięki temu możemy cieszyć się poniższymi nagraniami z rozgrywki.

Jeśli brakuje wam cierpliwości i nie możecie doczekać się falloutowych klimatów, to zapraszamy do obejrzenia poniższych nagrań. Prezentują one pierwsze minuty zabawy z najnowszej gry ze studia Bethesda Softworks. Rozgrywka zarejestrowana została na konsoli Xbox One. Warto pamiętać, że włączając filmiki wchodzicie automatycznie na teren, który potencjalnie zaminowany jest całą masą SPOILERÓW.

Przypominamy, że Fallout 4 trafi do sprzedaży już 10 listopada, czyli za nieco ponad tydzień.

Szczerze powiedziawszy, to w redakcji jesteśmy mocno rozerwani wewnętrznie. Z jednej strony jest mega klimatycznie i Fallout 4 zapowiada się na bardzo miodną produkcję, a z drugiej strony gra prezentuje się po prostu brzydko. Całość ratuje pastelowy kierunek artystyczny nadający produkcji Bethesdy nieco komiksowy charakter. Mimo wszystko mamy nadzieję, że sama rozgrywka nas nie zawiedzie i spędzimy w Bostonie dziesiątki godzin.

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2015-11-02-big-fallout-4-gameplay-leak-a-week-before-launch

Tagi: Bethesda Bethesda Softworks fallout Fallout 4 gameplay przeciek rozgrywka