SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2015 16:02
Shadow of the Beast zadebiutuje pod koniec stycznia? Gra w dobrej cenie na PlayStation Store
806V

Shadow of the Beast zadebiutuje pod koniec stycznia? Gra w dobrej cenie na PlayStation Store

Powrót Shadow of the Beast został zapowiedziany przez Sony w 2013 roku. Od tego czasu zerknęliśmy na kilka krwawych fragmentów rozgrywki, ale deweloperzy odpowiedzialni za produkcję nadal nie podali ostatecznej daty premiery. Wiele na to wskazuje, że pracownicy PlayStation Store pośpieszyli się z aktualizacją podstrony pozycji, ponieważ poznaliśmy atrakcyjną cenę i dzień debiutu. Mamy dla Was również nowy materiał z gry! 

W sklepie Sony pojawiła się pełna informacja dotycząca Shadow of the Beast. Gra ma zadebiutować na rynku 27 stycznia 2016 roku i w dniu premiery zainteresowani zapłacą za tytuł zaledwie 84 zł! Jest to w moim odczuciu świetna wiadomość, ponieważ produkcja od pierwszej zapowiedzi może się podobać. Twórcy postawili na bardzo krwawą przygodę, w której kolejny raz poznamy historię Aarbrona.

Pierwowzór zadebiutował na rynku w 1989 roku i zebrał wiele pozytywnych opinii. Gracze docenili stylistykę dzieła oraz bardzo wymagającą rozgrywkę. Według pierwszych informacji najnowsza interpretacja opowieści również wyróżnia się poziomem trudności.

W tytule weźmiemy udział w szaleńczej podróży, której celem jest zemsta na złym lordzie Maletocie, tyranie odpowiedzialnym za stworzenie legendarnej „bestii”.

Kupujecie Shadow of the Beast na premierę? ;)

Ciekawostką na pewno jest informacja, że w chwili publikowana tej wiadomości, Sony wrzuciło do Sieci poniższy materiał.

Źródło: Twitter.com

Tagi: cena data premiery playstation 4 shadow of the beast sony