SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2015 18:26
Raven's Cry wypływa na szerokie morze - gra zmienia nazwę i powróci w ulepszonej wersji
713V

Raven's Cry wypływa na szerokie morze - gra zmienia nazwę i powróci w ulepszonej wersji

Pamiętacie jeszcze o Raven's Cry? Grę przygotowało rodzime studio Reality Pump, które w maju zbankrutowało. Piracka łajba zatonęła wraz z marzeniem o rywalizacji z Assassin's Creed IV: Black Flag. Mimo wszystko tytuł powróci pod zmienioną nazwą i z licznymi ulepszeniami. 

Raven's Cry po wielkich problemach zadebiutował na rynku 30 stycznia 2015 roku. Pozycja pierwotnie miała trafić na półki sklepowe w 2013 roku i jednocześnie zawalczyć z Assassin's Creed IV: Black Flag o miano najlepszej pirackiej produkcji. Tak się oczywiście nie stało, produkcja zmieniała deweloperów, a w ostatecznym rozrachunku projekt kończyli Polacy z Reality Pump. Gra pochłonęła rodzime studio, które w maju ogłosiło bankructwo.

Po miesiącach spokoju wydawca – TopWare Interactive – poinformował, że to wielkie dzieło powraca! Vendetta: Curse of Raven's Cry wskoczy na półki sklepowe z licznymi ulepszeniami.

Szczęśliwi klienci, którzy w styczniu kupili tytuł, otrzymają bezpłatną aktualizację. Deweloperzy podobno zajęli się między innymi wszystkimi bugami, przygotowali nowe przerywniki filmowe oraz dodali opcję swobodnej podróży.

Na dzień dzisiejszy trudno mi powiedzieć, czy Vendetta: Curse of Raven's Cry rozpali naszą miłość do piractwa. Jedno jest pewne – trudno będzie zaprezentować gorszą jakość od poprzedniej gry... Raven's Cry może się pochwalić średnią na poziomie 27%.

Źródło: http://www.3djuegos.com/noticia/156876/0/vendetta-curse-of-ravens-cry/juego-mejorado/pc-mac-linux/

Tagi: raven's cry topware interactive Vendetta: Curse of Raven's Cry