Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2015 14:00
Sebastien Loeb Rally Evo przyjedzie na początku roku - Włosi potwierdzają datę premiery nowym zwiastunem
599V

Sebastien Loeb Rally Evo przyjedzie na początku roku - Włosi potwierdzają datę premiery nowym zwiastunem

Już na początku roku ponownie wskoczymy w rajdówki, by powalczyć o jak najlepsze czasy na zakręconych i ubłoconych odcinkach specjalnych. Milestone potwierdziło datę wydania Sebastien Loeb Rally Evo i z tej okazji możemy zerknąć na nowy materiał przedstawiający rozgrywkę. 

Sebastien Loeb Rally Evo miał według pierwszych planów zadebiutować w październiku, ale twórcy postanowili dopracować produkcję. Ta wiadomość powinna cieszyć sympatyków rajdowych wyścigów, ponieważ Włosi z Milestone mogą przygotować naprawdę ciekawy tytuł.

Twórcy poinformowali, że gra zadebiutuje na rynku 29 stycznia – jest to bardzo spokojna i przyjemna data, ponieważ w tym okresie na rynku prawdopodobnie nie pojawią się inne wyścigi.

O pozycji powinni pamiętać miłośnicy gatunku, ponieważ deweloperzy zapowiedzieli „największą grę wyścigową”, w której przejdziemy po 300km tras i wskoczymy w ponad 50 idealnie odwzorowanych samochodów.

Dzisiaj możemy zerknąć na nowy materiał wideo, który został sklejony z małych fragmentów rozgrywki... 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/sebastien_loeb_rally_evo/news/sebastien_loeb_rally_evo_drifts_onto_ps4_xbox_one_and_pc_in_january.html

Tagi: data premiery milestone sebastien loeb rally evo trailer zwiastun