Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 13.10.2015 11:20
Fatal Frame: Maiden of Black Water straszy zwiastunem premierowym
578V

Fatal Frame: Maiden of Black Water straszy zwiastunem premierowym

A także prezentuje możliwości, jakie daje nam korzystanie z padleta konsoli. Roger już zaciera ręce na nowy horror z legendarnej już japońskiej serii.

Fabuła piątej odsłony Project Zero kręci się wokół góry Hikayama, tajemniczego miejsca, do którego zmierzają ludzie “idący drogą śmierci”. Produkcja Koei Tecmo pozwala nam śledzić historię trójki bohaterów. Najważniejsza z nich jest Yuuri Kozukata, która posiada niezwykły dar. Potrafi mianowicie po dotknięciu osoby zobaczyć jej wspomnienia, a także odsyłać dusze zmarłych. Do Hikayamy wybiera się w poszukiwaniu szefa kawiarni, w której pracuje. Drugą bohaterką jest Miu Hinasaki, która poszukuje matki, a stawkę zamyka Ren Hojo, pisarz bez sukcesów na koncie poszukujący materiału do swojej nowej książki.

Dzięki najnowszemu zwiastunowi, który zobaczycie poniżej możemy przedpremierowo wczuć się w przerażający klimat, jaki zaserwują nam autorzy gry. Niezwykle ciekawie prezentuje się nowa mechanika robienia zdjęć, która tym razem opracowana została z myślą o wykorzystaniu ekranu na kontrolerze do Wii U. 

Warto również pamiętać, że w eShopie pojawi się darmowa wersja gry, którą następnie będziemy mogli rozszerzyć do pełnej wersji, o ile spodoba nam się jej początek. Pełna, pudełkowa wersja, będzie miała swoją premierę już 30 października i jest to tytuł ekskluzywny dla konsoli Wii U.

Źródło: http://nintendoeverything.com/new-fatal-frame-maiden-of-black-water-trailer/

Tagi: fatal frame fatal frame: maiden of black water Koei Tecmo nintnedo wii u

Nie przegap