Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2015 18:30
Microsoft zapowiada atrakcje na Warsaw Games Week oraz Poznań Game Arena - będzie Rise of the Tomb Raider!
624V

Microsoft zapowiada atrakcje na Warsaw Games Week oraz Poznań Game Arena - będzie Rise of the Tomb Raider!

Mamy wyśmienitą wiadomość dla wszystkich miłośników marki Xbox. Rodzimy oddział Microsoftu zapowiedział, że znana pani archeolog odwiedzi w tym roku Warsaw Games Week oraz Poznań Game Arena, więc jeśli pojawicie się na tych imprezach, to na pewno będziecie mogli zapoznać się z nową przygodą Lary Croft. Na obu wydarzeniach zagracie w wyjątkowe hity na Xboksie One!

Miłośnicy Lary Croft muszą pojawić się na październikowych się imprezach – w Warszawie oraz Poznaniu zainteresowani otrzymają możliwość zagrania w Rise of the Tomb Raider. Będą to pierwsze takie pokazy w Polsce znanej pani archeolog.

Microsoft zapowiedział, że na Warsaw Games Week i Poznań Game Arena zostaną utworzone specjalne strefy Xbox, na których pojawią się stanowiska z konsolami wyposażonymi w najlepsze produkcje. Aktualnie poznaliśmy następujące tytuły:

Na imprezach będziemy świadkami specjalnych pokazów na scenie, atrakcji oraz konkursów. Rodzimy oddział MS pomyślał nawet o rodzinach, dlatego w specjalnych strefach pojawią się Kinecty z grami sportowymi i tanecznymi. Natomiast miłośnicy nowych technologii otrzymają możliwość sprawdzenia urządzeń z systemem Windows 10.

Co Wy na to? Ja jestem bardzo zadowolony, że Microsoft w tak znaczący sposób wychodzi do graczy. Przedpremierowa możliwość zagrania w nową przygodę Lary zapowiada się ekscytująco!

Dla przypomnienia imprezy odbędą się w następujących dniach:

  • Poznań Game Arena: 16-18.10.2015
  • Warsaw Games Week: 23-25.10.2015

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap