Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2015 17:18
Call of Duty: Black Ops III na PlayStation 3 i Xboksy 360 bez kampanii!
1888V

Call of Duty: Black Ops III na PlayStation 3 i Xboksy 360 bez kampanii!

Activision właśnie podało wszystkie szczegóły Call of Duty: Black Ops III w wersji na PlayStation 3 i Xboksy 360, ale chyba nikt nie spodziewał się, że Amerykanie zdecydują się na tak wielkiego kastrata. W grze zabraknie... Kampanii. 

Amerykanie długo ukrywali powstawanie Call of Duty: Black Ops III na PlayStation 3 i Xboksy 360. Szefowie Treyarch wspominali, że ich ekipa zajmuje się wyłącznie edycją na aktualną generację, co w zasadzie jest prawdą, ponieważ port na stare konsole tworzy Beenox.

Mogliśmy się spodziewać, że Black Ops III na PS3 i X360 nie będzie zawierał wszystkich elementów, ale twórcy postanowili wyciąć z gry kampanię! Na płycie z tytułem pojawi się tylko tryb sieciowy oraz zabawa z żywymi trupami.

Wydawca tłumaczy tę decyzję chęcią stworzenia „ambitnej rozgrywki kooperacyjnej do czterech graczy” i podobno takie smaczki są możliwe wyłącznie na mocarnych urządzeniach.

Wierzycie w to? W moim odczuciu jest to jawna kpina... Po co wydawać takiego kastrata?

A zapomniałbym – gracze po kupieniu Black Ops III na poprzednią generację będą mogli pobrać na dysk konsol Black Ops... Tak, pierwszą część. Tytuł z 2010 roku. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Beenox Call of Duty: Black Ops III Treyarch