SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2015 15:28
Szykujcie się na Rajd Polski. WRC 5 zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca
789V

Szykujcie się na Rajd Polski. WRC 5 zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca

Właśnie otrzymaliśmy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników rajdowych przyjemności. WRC 5 wskoczy do naszych konsol już na początku października. Gra pozwoli nam wziąć udział w rozgrywkach w 14 krajach, w tym w Polsce! 

Mamy świetną wiadomość dla fanów wyścigów – WRC 5 zadebiutuje na rynku już 9 października! Techland przywiezie tytuł do naszego kraju na wszystkich platformach – PlayStation 4 (249 zł), PlayStation 3 (189 zł), Xboksach One (249 zł), Xboksach 360 (189 zł) i komputerach osobistych (149 zł).

W produkcji weźmiemy udział w najsłynniejszych rajdach rozgrywanych w 14 krajach. Deweloperzy od początku szczycą się dopracowanym modelem jazdy i fizyki, który pozwoli nam bardzo dobitnie odczuć zróżnicowane warunki panujące na trasach: od szutrowych odcinków między łąkami, przez zabłocone lasy, po pokryte śniegiem górskie przesmyki.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że w tytule pojawi się Rajd Polski, w którym będziemy mogli wystartować za sterami teamu Roberta Kubicy – Techland postarał się nawet na ozdobienie samochodu okładką polskiego wydania!

Pewnie w niedalekiej przyszłości otrzymamy nowe materiały z gry. A teraz zapraszam Was na jeden z ostatnich zwiastunów. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bigben Interactive data premiery Kylotonn Entertainment Techland wrc 5