SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.09.2015 07:49
TGS 2015 trwa - zobaczcie gorący gameplay z Dark Souls III; premiera w kwietniu!
940V

TGS 2015 trwa - zobaczcie gorący gameplay z Dark Souls III; premiera w kwietniu!

Na konferencji Sony przed rozpoczęciem targów Tokyo Game Show 2015 brylowało przede wszystkim Bloodborne (dokładnie nowa kampania, w którą niedługo zagramy). Impreza rozkręciła się już jednak na dobre i uwagę dziennikarzy skupia zdecydowanie mocniej najświeższa produkcja From Software.

Kilkanaście dni przed rozpoczęciem targów TGS 2015 From Software opublikowało treściwy trailer z gameplayem, ale wtedy mieliśmy do czynienia ze zgrabnie zmontowanymi fragmentami rozgrywki. Dziś pierwsza okazja, by na spokojnie przyjrzeć się walkom z tej mocno wyczekiwanej pozycji na PS4, XONE i PC. Wszystko dzięki temu, że na Tokyo Game Show 2015 From Software wystawia wersję demonstracyjną Dark Souls III, którą męczą już szeregi spragnionych wrażeń dziennikarzy.

Fani serii powinni być zadowoleni z rozgrywki w Dark Souls III - to stara, dobra i sprawdzona formuła zabawy od ekipy Miyazakiego. Na większe nowości mamy liczyć dopiero w kolejnej grze Hidetaki Miyazakiego, który zapowiada w wywiadach od pewnego czasu, że niedługo nastąpią duże zmiany w tworzonych przez niego produkcjach.

Gra zadebiutuje na japońskim rynku 23 marca 2016 r. Bandai Namco podalo, że gra trafi na rynek amerykański i europejski w kwietniu 2016 r.


Tagi: dark souls iii japonia tgs 2015 tokyo game show 2015