Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2015 14:30
Microsoft chwali się wynikiem serii Forza - liczba unikalnych graczy robi wrażenie!
922V

Microsoft chwali się wynikiem serii Forza - liczba unikalnych graczy robi wrażenie!

W tym tygodniu oficjalnie debiutuje Forza Motorsport 6. Pierwsi śmiałkowie już sprawdzają piękne samochody i biorą udział w ekscytujących wyścigach, więc Microsoft postanowił pochwalić się świetnym wynikiem serii. 

Amerykańska korporacja jeszcze przed oficjalną premierą Forza Motorsport 6 poinformowała, że liczba unikalnych użytkowników ostatnich odsłon serii przekroczyła 7 milionów!

Na ten wynik składają się fani wyścigów, którzy grają w Forza Motorsport 5 i Forza Horizon 2. Pod koniec tygodnia możemy spodziewać się jeszcze lepszego rezultatu.

Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to suma sprzedanych pudełek, a po prostu 7 mln graczy ściga się teraz po trasach we wspomnianych tytułach.

Otrzymaliśmy również informację, że 1 mln posiadaczy Xboksów One sprawdziło demo FM6 i wszyscy zainteresowani otrzymają w pełnej wersji pozycji Forda GT z 2017 roku.

Microsoft może świętować, a twórcy małymi krokami szykować się na kolejne dzieło w tym świetnym uniwersum. Zainteresowanie wciąż jest bardzo wysokie, więc na pewno możemy oczekiwać kolejnych tytułów of Turn 10 Studios.

Źródło: http://www.vg247.com/2015/09/16/forza-franchise-has-7-million-unique-players-on-xbox-one/

Tagi: forza horizon 2 forza motorsport 5 forza motorsport 6 Microsoft Turn 10 Studios