Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 05.09.2015 11:00
Nowa wojowniczka Street Fighter V może znokautować oponenta dwoma ciosami
800V

Nowa wojowniczka Street Fighter V może znokautować oponenta dwoma ciosami

Nowa fighterka, Rainbow Mika, doczekała się pierwszego pokazu na konferencji PAX PRIME 2015. Premiera zawodniczki jest o tyle nietypowe, że ma ona w swoim arsenale combo złożone z dwóch ciosów, które starczy do wygrania pojedynku.

Rainbow Mika to zawodowa amerykańska wrestlerka, i wokół tego obraca się jej zestaw ciosów.

Kluczem do wylądowania jej śmiercionośnego combosa jest odpalenie umiejętności, podczas której R.Mika wygłasza przemówienie. Im dłużej ono trwa, tym mocniejsze gwarantuje buffy, pięknie komplementując naturę współczesnego wrestlingu,

Promo trwa aż 18 sekund, dlatego dociągniecie go do końca w walce z kimś innym niż zabłąkany pelikan graniczy z cudem. Na te kilkanaście sekund rozłożone jest pięć buffów sygnalizowanych przez dostrzegalny efekt wizualny.

Podczas gdy wasz zaprzyjaźniony pelikan nie przejmuje się przydługim przemówieniem, rzućcie jego fighterem o ziemię w dwóch ciosach. Gracz może przerwać R.Mice promo w dowolnej chwili, by rzucić w przeciwnika mikrofonem.

Jedyna podona sytuacja, jaka przychodzi mi do głowy, to potężny cios Jina w Tekken: Dark Resurrection, przy którym należało jednocześnie wcisnąć tył, górę i trójkąt, aby skraść przeciwnikowi jakieś 90% paska życia.

W galerii znajdziecie także listę ciosów, jaką można było znaleźć przy maszynce z odpalonym Street Fighter V.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/watch-street-fighter-5s-devastating-two-hit-ko/1100-6430323/

Tagi: pax prime 2015 rainbow mika street fighter v