Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2015 15:04
Gracze otrzymują niepełne wersje kolekcjonerskie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1718V

Gracze otrzymują niepełne wersje kolekcjonerskie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Pierwsi szczęśliwcy otrzymali wielkie pudła z wyjątkową edycją kolekcjonerską Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ale niektórzy gracze zostali negatywnie zaskoczeni. U klientów w zestawie brakuje jednego z elementów.  

Wyobraźcie sobie sytuację... Zbieracie gotówkę na kolekcjonerkę ostatniego dzieła Hideo Kojimy w uniwersum Metal Gear Solid, zamawiacie grę, wyczekujecie na kuriera, otwieracie pudełko i... Okazuje się, że ktoś zapomniał wsadzić do zestawu jeden z elementów.

Na szczęście nie jest to metalowa łapa, a „tylko” kody na dodatkową zawartość. Mimo wszystko rozwścieczeni klienci nie zamierzają odpuścić... W sumie nikogo nie powinno to dziwić, ponieważ wspomniane DLC to dużą część całej edycji.

Konami wydało nawet specjalny komunikat, według którego jest to błąd i wszyscy gracze w późniejszym terminie otrzymają swoją własność. Sprawa jednak nie będzie taka łatwa, ponieważ na początku klient musi zgłosić się do sklepu, następnie pracownik wyśle informacje do Japończyków, a w ostateczności rozszerzenia trafią do graczy.

Prawdopodobnie problem dotyczy wyłącznie wersji na PlayStation 4, ale dopiero w późniejszym terminie (po faktycznej premierze) będziemy mogli zweryfikować tę wiadomość. 

Źródło: http://www.vg247.com/2015/08/28/metal-gear-solid-5-ps4-collectors-edition-missing-dlc-codes-report/

Tagi: edycja kolekcjonerska konami metal gear solid v: the phantom pain