redakcja PPE redakcja PPE 28.08.2015 18:00
O 16:00 otwieramy dla was drzwi Ekstremalnej 18-tki  i nagradzamy punktualnych!
965V

O 16:00 otwieramy dla was drzwi Ekstremalnej 18-tki i nagradzamy punktualnych!

Ostatni nie będę pierwszymi, bo pierwsi zgarną rabaty, które będą mogli wydać na nowe gry! Ponownie zapraszamy na naszą 18-tkę!

Rozumiemy, że prawdziwym imprezowym zwyczajem jest przychodzenie na domówki nieco później, niż przewiduje godzina startu. My jednak idziemy na przekór wszystkim i pierwsze 200 osób, które stawi się na miejscu otrzyma kod rabatowy w wysokości 15 zł do sklepu http://sklep.gry-online.pl/.

Co za tym idzie – znamy w końcu godzinę otwarcia najfajniejszej 18-tki w stolicy. Zapraszamy wszystkich na 12 września o 16:00. Będziemy czekać na was niecierpliwie z masą atrakcji, których część zdążyliśmy juz ogłosić.

Wejściówki? Jakie wejściówki?! Doszliśmy do wniosku, że 18-tkę obchodzi się tylko raz w życiu, więc nie będziemy się rozdrabniać. Wbijacie zupełnie za darmo, a jedynym wymogiem jest założenie na rękę gustownej opaski, jaką możecie podejrzeć w galerii.

Dopisujecie się również do oficjalnego wydarzenia na Facebooku i zapraszajcie do niego swoich znajomych! Niech zobaczą, jakie macie fajne plany na sam środek września.

Tagi: 18-tka ekstremalna 18-tka Psx extreme