Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 28.08.2015 10:05
Wyciekły zdjęcia nieujawnionych jeszcze broni do Call of Duty: Black Ops III
1245V

Wyciekły zdjęcia nieujawnionych jeszcze broni do Call of Duty: Black Ops III

Beta Call of Duty: Black Ops III trwa w najlepsze, a ogarnięci hakerzy dokopali się w kodzie gry do modeli broni, które niedostępne są dla testujących.

Beta najnowszej strzelanki ze studia Treyarch trwa w najlepsze. Wszelkie opinie na temat tej odsłony serii Call of Duty są raczej pochlebne, pomimo kilku drobnych wpadek, jakie zaliczyła chociażby wersja Xboksowa. Udostępniając jakąkolwiek wersję gry do testów, twórcy ryzykują zwykle, że ktoś odkryje pewne elementy gry, które zostały skrzętnie pochowane przed oczami grających. Odnalezienie ich nie jest zwykle problemem dla zdolnych fanów potrafiących przegrzebać każdy zakątek struktury plików.

W ten sposób w becie Call of Duty: Black Ops III odnaleziono aż 7 broni, które nie doczekały się jeszcze oficjalnej zapowiedzi. Znajdziemy wśród nich M27, MP7, dwie nowe strzelby oraz Sniper Bolt. Możecie je podejrzeć w naszej galerii.

Co myślicie o kolejnym zestawie pukawek do gry? Macie jakieś konkretne typy broni, które chcielibyście zobaczyć w ostatecznej wersji Black Ops III?

Źródło: http://charlieintel.com/2015/08/27/in-game-images-of-unrevealed-black-ops-3-weapons-leaked/

Tagi: