Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2015 14:02
Głodni? Spróbujcie Big Boss Burgera w restauracji Metal Gear Solid
1749V

Głodni? Spróbujcie Big Boss Burgera w restauracji Metal Gear Solid

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się wielka premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Świat szaleje na wieść o ostatnim dziele Hideo Kojimy w tym wielkim uniwersum. Należysz do najwierniejszych fanów produkcji? To wybierz się na między innymi Hot Diamond Doga w stylizowanej restauracji.

Kolejny nudny czwartek w pracy? Wszystko do czasu. Francuzi nie zamierzają przegapić okazji i postanowili przygotować specjalną restaurację dla wszystkich sympatyków serii Metal Gear Solid.

W ofercie pojawiły się między innymi następujące potrawy: sałatka Quiet, Big Boss Burger, Hot Diamond Dog, deser La Mother Base, czy też koktajl Le Phantom... Brzmi kusząco? Jestem pewien, że wielu sympatyków serii ten weekend spędzi właśnie w tym lokalu.

Jest to oczywiście forma promocji, która zapewne została przygotowana przez francuskiego dystrybutora Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Docenić trzeba rozmach przedsięwzięcia i przygotowanie wszystkich szczegółów.

W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z tego cudownego miejsca... Szkoda, że na burgera od Big Bossa trzeba wybrać się aż do Francji.

Co powiecie na taki marketing? 

Źródło: http://kotaku.com/a-metal-gear-solid-restaurant-it-cant-be-1726870739

Tagi: hideo kojima metal gear solid v: the phantom pain promocja restauracja