Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2015 16:00
Ruszyła zbiórka pieniędzy na Divinity: Original Sin 2 - zobaczcie rozgrywkę
910V

Ruszyła zbiórka pieniędzy na Divinity: Original Sin 2 - zobaczcie rozgrywkę

W połowie miesiąca otrzymaliśmy oficjalną informację dotyczącą Divinity: Original Sin 2. Twórcy postanowili przygotować drugą część swojego wyjątkowego RPG-a i produkcja właśnie wylądowała na Kickstarterze. Studio chce zebrać 500 tysięcy dolarów.

Pisząc tę wiadomość obserwuję akcję na Kickstarterze. W przeciągu niespełna 20 minut twórcy zebrali kolejne 10 tysięcy dolarów i mają na koncie już ponad 100 tysięcy zielonych! Pozycja na pewno zostanie ufundowana i możemy mieć pewność, że deweloperzy zbiorą zdecydowanie więcej niż zakładają. Do końca wydarzenia pozostało jeszcze 34 dni...

Gra aktualnie zmierza na komputery osobiste, ale zapewne w przyszłości trafi również na konsole. Posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One nadal wyczekują na datę premiery Divinity: Original Sin – tytuł w ulepszonej wersji ma trafić do nas do końca 2015 roku.

Twórcy poinformowali, że w przypadku drugiej odsłony studio zamierza skupić się w większym stopniu na kooperacji. Czterech graczy wspólnymi siłami będzie rozwiązywać zadania, które zostaną zaprojektowane tak, by każdy śmiałek mógł wpłynąć na losy historii.

Dzisiaj możemy zerknąć na pierwszy fragment rozgrywki – produkcja ponownie wygląda świetnie. Sympatycy RPG-ów mogą szykować się na wyjątkową przygodę.

Tytuł zadebiutuje na rynku w 2016 roku. 

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/larianstudios/divinity-original-sin-2

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gameplay kickstarter Larian Studios