Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2015 21:00
Layers of Fear potrafi przestraszyć? Zobaczcie rozgrywkę z polskiego horroru
1006V

Layers of Fear potrafi przestraszyć? Zobaczcie rozgrywkę z polskiego horroru

Najnowszy projekt rodzimego Bloober Team debiutuje w tym tygodniu na komputerach osobistych. Jest to dobry moment, aby zapoznać się z pierwszym fragmentem rozgrywki z Layers of Fear.

Bloober Team zaskoczyło prezentując Layers of Fear. Twórcy Brawl postanowili przygotować horror, w którym gracze wcielą się w „malarza z problemami”. Artysta musi radzić sobie z wewnętrznymi demonami, które zaburzają jego postrzeganie świata.

Gra debiutuje na rynku już w tym tygodniu, więc możemy zerknąć na pierwszy fragment rozgrywki. Tytuł charakteryzuje się bardzo ładną grafiką i... Nietypowym klimatem. Według dziennikarzy Polygonu, autorzy przygotowali sporo przerażających  scen i produkcja naprawdę potrafi przerazić.

Warto pamiętać, że projekt trafi również na Xboksa One. Niedawno otrzymaliśmy wiadomość dotyczącą prezentacji pozycja na PAX Prime 2015 przez Microsoft.

Po zapoznaniu się z poniższym fragmentem gameplayem muszę przyznać, że jestem zaintrygowany... Layers of Fear może poszczycić się porządnym klimatem i na pewno będę wyczekiwał na informację o wersji na XOne. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team gameplay Layers of Fear