Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2015 16:29
Yakuza 5 zadebiutuje na Zachodzie ze wszystkimi dodatkami
637V

Yakuza 5 zadebiutuje na Zachodzie ze wszystkimi dodatkami

Nadal nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery Yakuza 5 na Starym Kontynencie, ale twórcy małymi kroczkami przybliżają nam nowe wydanie swojej pozycji. Gracze z Europy oraz Ameryki otrzymają wraz z grą wszystkie wcześniej przygotowane rozszerzenia. 

Sympatycy serii Yakuza nie mogą specjalnie narzekać. Wczoraj otrzymaliśmy informacje, według której wkrótce pojawi się prezentacja nowej pozycji w tym wyjątkowym uniwersum. Toshihiro Nagosh zapowiedział swoje przybycie na Tokyo Game Show 2015, aby na imprezie pokazać nową grę.

Nie możemy jednak zapomnieć, że wkrótce na PlayStation 3 zadebiutuje Yakuza 5. Twórcy od wielu miesięcy przygotowują anglojęzyczną wersję, a dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie, że projekt trafi do śmiałków wraz ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi dodatkami.

Gra początkowo zadebiutowała w grudniu 2012 roku w Kraju Kwitnącej Wiśni i od tego czasu deweloperzy przygotowali sporo rozszerzeń. Warto tutaj na pewno wymienić „Another Drama”, czyli sporej wielkości opowieść.

Zapewne wkrótce twórcy ogłoszą datę premiery, ale ja mam nadzieję, że autorzy jednocześnie poinformują o wydaniu na PlayStation 4.  

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/08/25/yakuza-5s-western-release-to-include-all-japanese-dlc

Tagi: SEGA toshihiro nagoshi yakuza 5