Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.08.2015 15:02
Mamy premierowy zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
1771V

Mamy premierowy zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Hideo Kojima obiecywał, zapowiadał i podgrzewał atmosferę, ale w końcu jest! Mamy premierowy zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji. Zobaczcie najważniejszy trailer z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Ojciec serii Metal Gear Solid – Hideo Kojima – od wielu tygodni wspominał o premierowy zwiastunie. Pojawiały się zapowiedzi na Twitterze, małe informacje, zdjęcia z przygotowania i na tydzień przed premierą Metal Gear Solid V: The Phantom Pain możemy zerknąć na film!

Charyzmatyczny twórca długo czekał na ten dzień i pewnie może teraz ze spokojem planować swoje kolejne wielkie dzieło. Nadal nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji, czy Kojima opuści Konami, ale pewnie wkrótce po premierze możemy oczekiwać konkretów.

Gra zbiera fenomenalne oceny i bez wątpienia jest jedną z najlepszych tegorocznych produkcji. Tytuł może poszczycić się średnią ocen na poziomie 95% i wynik ten ustanawia pozycję na zaszczytnym tronie. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat pierwszych opinii.  

Film jest bardzo... Emocjonujący i w moim odczuciu jest to wyjątkowe pożegnanie wybitnego twórcy z tą serią. Trudno uwierzyć w całą tę sytuację. 

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie naszą recenzję produkcji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: hideo kojima Konami metal gear solid v: the phantom pain premierowy trailer zwiastun