Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.08.2015 09:28
Ogromna swoboda eksploracji i dynamiczna pogoda w Horizon: Zero Dawn
1189V

Ogromna swoboda eksploracji i dynamiczna pogoda w Horizon: Zero Dawn

Guerrilla Games z pewnością nie zawiedzie osób wyczekujących pięknej grafiki w Horizon Zero Dawn. Najnowsza gra twórców serii Killzone wygląda znakomicie. Cieszy fakt, że w produkcji znajdziemy m.in. dynamiczny system oświetlenia i zmieniające się pory dnia/nocy.

Horizon: Zero Dawn imponuje poziomem wizualnym. Przed nami kolejna demonstracja możliwości silnika Guerrilla Games. Materiał wideo został zaprezentowany przez Andrew Schneidera w trakcie SIGGRAPH 2015. Deweloper podkreśla, że w tytule znajdziemy dynamiczny system generowania chmur oraz rozległe przestrzenie, które będzie można swobodnie zwiedzać. W Horizon: Zero Dawn dotrzeć można do wszystkich miejsc, które widzi gracz - nawet na szczyty górskie.

Oprócz zmiennych pór dnia/nocy w Horizon cieszyć się będziemy z dynamicznych warunków atmosferycznych, a także ze zróżnicowanych krajobrazów: lasów, terenów górskich, jezior i dolin. Poniższa prezentacja skupia się przede wszystkim na temacie generowanych w czasie rzeczywistym chmur oraz zmian w oświetleniu w miarę upływu czasu.

 


Horizon Zero Dawn Time Lapse przez DarkLordAwan

Źródło: http://gearnuke.com/horizon-zero-dawn-dev-shows-stunning-time-lapse-world-talks-building-open-world-rpg

Tagi: grafika Guerrilla Games horizon horizon: zero dawn