Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2015 18:27
Nadciąga nowa Yakuza? Twórca serii przyjedzie na TGS z „ekscytującym ogłoszeniem”
497V

Nadciąga nowa Yakuza? Twórca serii przyjedzie na TGS z „ekscytującym ogłoszeniem”

Fani Yakuzy nie mają szczęścia. SEGA ociąga się z tłumaczeniem i wydawaniem na Zachód kolejnych odsłon tej fenomenalnej serii. Mimo wszystko każda zapowiedź nowej części to wielkie wydarzenie. Na Tokyo Game Show 2015 możemy być świadkami wyjątkowego ogłoszenia, ponieważ twórca serii ma do przekazania ekscytującą wiadomość.  

Ojciec serii Yakuza – Toshihiro Nagosh – potwierdził w trakcie transmisji NicoNico, że pojawi się na Tokyo Game Show. W zasadzie nie jest to szokująca wiadomość, ponieważ twórca pewnie nie ma daleko, ale deweloper zapowiedział, że jest bardzo podekscytowany imprezą, ponieważ w trakcie wydarzenia zaprezentuje nową produkcję:

„Ogłosimy nowy tytuł na Tokyo Game Show i gra będzie dobra. Wierzę, że pokaz SEGI, który odbędzie się na żywo podczas Tokyo Game Show, będzie najbardziej ekscytującym przedstawieniem jakie dotąd widzieliście.”

Trudno tak naprawdę przewidzieć, czy  Nagosh zaprezentuje na wydarzeniu nową odsłonę Yakuzy, ale myślę, że fani serii powinni wyczekiwać na tegoroczną edycję Tokyo Game Show. Może w końcu otrzymamy wielki i mocarny tytuł przeznaczony wyłącznie na ósmą generację? Oby!

Warto na pewno wspomnieć, że Yakuza 5  nadal zmierza na Zachód... Gra ma trafić do końca 2015 roku na PlayStation 3. 

Źródło: http://www.siliconera.com/2015/08/24/yakuza-creator-has-an-exciting-new-game-to-announce-at-tokyo-game-show-2015

Tagi: tokyo game show 2015 toshihiro nagoshi yakuza