Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2015 16:34
Nowa perspektywa Hellblade - twórcy pokażą świat oczami chorej osoby
726V

Nowa perspektywa Hellblade - twórcy pokażą świat oczami chorej osoby

Ninja Theory przygotowuje kolejny niezwykły projekt, który zapewne zainteresuje wielu naszych czytelników. Hellblade nie jest zwykłym slasherem, ponieważ główna bohaterka będzie mierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale również z własnymi demonami. 

Główna bohaterka produkcji – Senua – była świadkiem tragicznych wydarzeń, które w znaczący sposób wpłynęły na jej psychikę. Jej problemy wpływają na postrzeganie otaczającego świata i właśnie ten element został zaprezentowany w nowym dzienniku dewelopera.

Na początku poniższego materiału twórcy opowiadają o trudnościach związanych z nową perspektywą – nawet zatrudnili do współpracy specjalistów – ale później możemy zerknąć na ciekawą prezentację gry.

Senua walczy ze swoimi demonami i przez to może widzieć zniekształcony świat. Dziewczyna musi radzić sobie z chorobą psychiczną, która zostanie przez autorów potraktowana w bardzo poważny sposób. Wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie, że Ninja Theory nie zamierza pokazywać „dobrej strony choroby”, a raczej zobaczymy okrutną prawdę.

Zachęcam do zerknięcie na materiał przynajmniej od 3 minut... Zapowiada się bardzo zakręcona i poważna produkcja! 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera Hellblade ninja theory