Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2015 15:00
Fani Fallouta uważajcie - Bethesda zapowiada wyjątkowy  artbook z Fallout 4
994V

Fani Fallouta uważajcie - Bethesda zapowiada wyjątkowy artbook z Fallout 4

Bethesda zapowiadając Fallout 4 dość niespodziewanie poinformowała o dacie premiery produkcji. Gra wskoczy na rynek w listopadzie, a wierni sympatycy uniwersum powinni ustawiać się w kolejce po wyjątkowy artbook. Książka zaprezentuje pełen proces powstawania produkcji. 

Książka z obrazkami jak każda inna? Nie tym razem. Fallout 4 otrzyma wyjątkowy artbook, ponieważ twórcy za pomocą tej publikacji zaprezentują fanom cały proces powstawania gry. Od pierwszych grafik koncepcyjnych, po ostateczne modele postaci, budynków oraz miejsc.

Firma jednocześnie poinformowała, że w grubym tomisku pojawią się nigdy wcześniej niepublikowane grafiki! Studio przygotowało wiele materiałów, które zostaną opublikowane wyłącznie w tym dziele.

Przedstawiciele firmy twierdzą, że jest to „prawdziwy must-have” dla fanów serii, ponieważ pokaże zainteresowanym tworzenie dzieła od kuchni. Artbook jest przygotowywany przez  Dark Horse Comics, a zadebiutuje na rynku 22 grudnia 2015 roku. Produkt został wyceniony na 39,99 dolarów.

Na dzień dzisiejszy możemy zerknąć na okładkę... 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/08/21/the-art-of-fallout-4-book-coming-in-december-includes-never-before-seen-concept-art-and-designs/

Tagi: artbook Bethesda Fallout 4