Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2015 14:03
Trine 3: The Artifacts of Power debiutuje - zobaczcie nowe materiały z gry
617V

Trine 3: The Artifacts of Power debiutuje - zobaczcie nowe materiały z gry

Najnowsze dzieło fińskiego Frozenbyte właśnie zadebiutowało, więc deweloperzy postanowili podzielić się z graczami nowymi materiałami z produkcji. Zainteresowanych trzecią odsłoną Trine zapraszamy na premierowy zwiastun oraz dwa fragmenty rozgrywki. 

 Trine 3: The Artifacts of Power w tym tygodniu zadebiutowało na komputerach osobistych. Twórcy postanowili zachęcić graczy do swojej pozycji i opublikowali w Sieci poniższe materiały. Znajdziecie tutaj przyjemny, premierowy zwiastun oraz dwa fragmenty rozgrywki.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z publikacją, ponieważ kolejna odsłona Trine wygląda pięknie. Gra zapowiada się naprawdę dobrze i sympatycy kooperacyjnej rozgrywki powinni rozważyć zakup tej pozycji.

Niestety, aktualnie dzieło zadebiutowało jedynie na PC-tach, ale możemy mieć nadzieję, że niedługo Frozenbyte rozpocznie przygotowanie stosownych wersji na konsole. Poprzednie odsłony serii zadebiutowały na wielu platformach.

Na zaprezentowanych fragmentach rozgrywki zobaczycie całą esencję pozycji. Rozgrywka polegająca na stałej współpracy i wykorzystywaniu zdolności bohaterów. Studio nie rewolucjonizuje swojego uniwersum, ale ponownie w przyjemny sposób ulepsza pozycję. 

Tagi: Frozenbyte gameplay Trine 3: The Artifacts of Power zwiastun