Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2015 08:35
Oglądajcie razem z nami prezentację Dying Light: The Following
1234V

Oglądajcie razem z nami prezentację Dying Light: The Following

Twórcy z Wrocławia chcą nas w odpowiedni sposób przygotować na nadciągające atrakcje. Otrzymaliśmy oficjalną informację o live-streamie, na którym zostaną zaprezentowane szczegóły ogromnego dodatku. 

Już jutro o godzinie 19:00 odbędzie się specjalny live-stream, na którym deweloperzy z Techlandu przedstawią szczegóły Dying Light: The Following. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania rozszerzenia, ponieważ twórcy – Maciej Binkowski i Paweł Modliński – zaprezentują mapę, nowe bronie (będzie kusza!) oraz powiedzą odrobinę na temat fabuły. Historia pozycji skupiona jest wokół Kyle Crane’a i opowieści o tajemniczej grupie ludzi, którzy potrafią pokonać zarazę.

Otrzymaliśmy również wiadomość, że deweloperzy odpowiedzą na pytania fanów zadawane na Twitterze oraz Facebooku.

Jest to na pewno świetna możliwość dla sympatyków produkcji, którzy wyczekują na DLC. Miejmy nadzieję, że studio zdradzi również informacje na temat daty premiery. Aktualnie nie otrzymaliśmy w tym temacie jakichkolwiek wieści.

Na zakończenie przypomnę, że The Following będzie płatnym rozszerzeniem, ale posiadacze Przepustki Sezonowej otrzymają dodatek za darmo.

Wydarzenie będzie transmitowane na serwisie Twitch.tv.

 

[Aktualizacja #1]

  • Prezentacja odbędzie się dzisiaj.

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dying light: the following live-stream Techland