redakcja PPE redakcja PPE 20.08.2015 13:59
Na Ekstremalnej 18-tce poczujecie się niczym profesjonalni kierowcy wyścigowi
1210V

Na Ekstremalnej 18-tce poczujecie się niczym profesjonalni kierowcy wyścigowi

Impreza z okazji 18 urodzin magazynu PSX Extreme zbliża się wielkimi krokami. Zdradzamy pierwsze szczegóły, które z pewnością ucieszą fanów hardcore'owych wyścigówek.

W tym tygodniu byliśmy w odwiedzinach u Cenegi - rodzimego wydawcy wielu popularnych tytułów. Na załączonych zdjęciach pozuje nasz tytan marketingu zwany Kasią, a wstydliwy Roger schował się za aparatem. Tak, czy inaczej zaraz po powrocie z wycieczki spieszymy do was z dobrymi informacjami! 

Z okazji pełnoletności pisma udostępnią nam na imprezę dwie gorące produkcje, w których zasiądziemy za kierownicami superszybkich bolidów. Mowa oczywiście o Project CARSF1 2015. Ale to nie same gry są główną atrakcją przeznaczoną dla fanów aut. Gry od Cenegi będziecie mogli przetestować na profesjonalnym sprzęcie. Rozstawimy dla was dwa zestawy maniaka motoryzacji, składające się z fotela Playseat oraz oraz kierownicy Thrustmaster.

To dopiero pierwsza z wielu niespodzianek, jakie przygotowujemy z okazji urodzin. Pamiętajcie, aby zapisywać się poprzez wydarzenie na Facebooku i oczekujcie kolejnych informacji!

Tagi: 18 lat ekstremalna 18-tka extreme party