Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2015 17:00
Atlus potwierdza - Persona 5 zadebiutuje w 2015 roku!
833V

Atlus potwierdza - Persona 5 zadebiutuje w 2015 roku!

Należycie do wiernych fanów Persony? No to otwierajcie szampany. Atlus potwierdził, że ich najnowsze dzieło zadebiutuje jeszcze w tym roku. 

Persona 5 od pierwszych informacji i materiałów prezentuje się wyśmienicie. Atlus tworzy dla fanów kolejne wielkie dzieło i jak się okazuje – gra zadebiutuje na rynku jeszcze w 2015 roku!

Wielu graczy sądziło, że tytuł nie trafi na rynek w przeciągu najbliższych 4 miesięcy, ale John Hardin potwierdził debiut. Przedstawiciel japońskiej firmy wypowiedział się na temat daty premiery:

„Jedynie co mogę powiedzieć, to że Persona 5 zadebiutuje w 2015 roku.”

Muszę jednak zaznaczyć, że ta informacja dotyczy Stanów Zjednoczonych. Hardin jednak dodał, że premiera może się odbyć równocześnie w Europie – studio poszukuje teraz wydawcy, który chciałby zająć się tym projektem.

Korporacja jednak nie chce powiedzieć za wiele, ponieważ nie chce zawieźć oczekiwań fanów. Mimo wszystko możemy przygotować się na gorące wieści dotyczące Persona 5.

Nawet jeśli Atlus nie znajdzie wydawcy na Starym Kontynencie, to pewnie wielu z Was (i ja!) zdecyduje się na import ze USA... Mam rację? ;)

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/persona-5-confirmed-for-2015-release-date-in-north-america/

Tagi: atlus data premiery Persona 5